publikacje autora tej strony

Dla pragnących pogłębić refleksję nad drogami do chrześcijańskiej doskonałości, zwłaszcza przez właściwie przeżywany sakrament spowiedzi oraz doskonalenie porozumiewania się z innymi i rozmowy, książka:

DOSKONAŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA, tom 1, CZY MIŁUJESZ? (w wersji drukowanej oraz w wersji mp3)

 

Dla pragnących pogłębić wiedzę o zagadnieniach teologicznych, zwłaszcza eschatologicznych, książka: WIELKIE TAJEMNICE, tom 1, ŚMIERĆ I WIECZNE ISTNIENIE (w wersji drukowanej oraz w wersji mp3)

 

Niebo, piekło, czyściec i to, co nastąpi na końcu. Synteza eschatologii. W książce zostały omówione główne tematy katolickiej eschatologii.

 

Nauczanie papieża Franciszka pod lupą. Od A-Z. W książce zostały przedstawione niektóre problemy poruszane przez papieża Franciszka w jego nauczaniu. Zostały ułożone tematycznie, stąd nazwa: "Od A-Z". "Pod lupą" nie oznacza, że autor krytykuje nauczanie papieża. Przeciwnie, docenia głębię umysłu tego bardzo zwięzłego w słowach Papieża i przystępność jego nauczania. "Pod lupę" bierze tylko małe fragmenty jego nauczania i trochę je "powiększa", dlatego to określenie znalazło się w tytule książki.

 

Nagrania mp3.

 

 

 

   

Dawne wersje strony Do ściągnięcia

SŁOWNIK TEOLOGICZNY ROSYJSKO-POLSKI

А Б В Г Д Е Ж З И

Pozostałe hasła są opracowywane tylko w wersji elektronicznej do słownika Goldendict. Sam bezpłatny program Goldendict z instrukcją można ściągnąć stąd, a wersję słownika teologicznego z 1 grudnia 2014 (wersja 2.1) - stąd. (info)